Алла Мазур вперше з'явилася в ефірі без перуки: перемогла рак і змінила імідж

Телеведуча Алла Мазур перемогла онкологію і повернулася до роботи ведучою програми ТСН на телеканалі "1+1". Її імідж після перенесеної хвороби змінився, але Мазур більше не соромиться ходити без перуки, хоча і зізнається, що переживала з приводу втрати волосся після хіміотерапії.

Алла Мазур вперше з'явилася в ефірі без перуки: перемогла рак і змінила імідж - today.ua

Телеведуча розповіла, що побачила в дзеркалі "своє нове я", і їй це відображення подобається. Алла Мазур закликає всіх жінок, які борються з раком, не зневірятися, а вірити в себе.

"Дуже важливо в цьому процесі не ховатися в капсулу. Мені розповідали, що були випадки, коли жінки не озвучували свій діагноз навіть рідним", - розповіла телеведуча.

Зовсім недавно Алла Мазур знялася без перуки для модного глянцевого журналу, щоб показати жінкам, що після хвороби ультракороткі стрижки можуть бути модними. Алла Мазур вперше з'явилася в ефірі без перуки: перемогла рак і змінила імідж

"Навіть після хвороби жінки можуть залишатися стильними та прекрасними", - наполягає телеведуча, кажучи про те, що не потрібно ховатися в собі, уникати людей, а потрібно продовжувати жити і радіти простим речам.

Про страшний діагноз телеведуча Алла Мазур дізналася рік тому і відразу розповіла про це публічно всім українцям. Протягом року вона не тільки боролася з раком самостійно, але і підтримувала жінок, у яких також діагностували рак молочної залози. Мазур не раз повторювала, що жінкам потрібно раз на рік перевіряти своє здоров'я, так як виявлення онкології на ранній стадії значно збільшує шанси на одужання.

Нагадаємо, у лютому поточного року Алла Мазур готувалася до складної операції. Тоді журналістка зізнавалася, що сил на боротьбу з раком у неї майже не залишилося.