Американські десантники прибули на навчання в Україну

У Львівській області розпочались військові навчання за участю 95-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України і американських десантників. Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ на сторінці в Facebook.

Американські десантники прибули на навчання в Україну - today.ua

У прес-службі Командування ДШВ зазначили, що військові відпрацьовуватимуть навички за стандартами НАТО.

"Будуть відпрацьовувати навички бійці за стандартами НАТО. Триватимуть навчання три місяці", - йдеться в повідомленні.

Також Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ нагадує, що три роки тому українські військові пройшли найдовший рейд у військовій історії світу - подолали 470 км для розблокування українських підрозділів в районі Ізвариного Луганської області. Тоді вони звільнили від бойовиків 3 тис. людей і понад 250 одиниць техніки.


Нагадаємо, 7 лютого 2019 року народні депутати остаточно затвердили в Конституції України зміни щодо курсу України на ЄС та НАТО. За проект змін до Конституції, автором яких є Петро Порошенко, в другому читанні проголосували 334 депутати.

Відповідно до конституційних змін, президент стане гарантом реалізації стратегічного курсу держави на членство в ЄС і НАТО, а уряд буде забезпечувати реалізацію такого курсу. Парламент повинен приймати саме ті законопроекти, які сприятимуть реалізації стратегічного курсу України на набуття членства в ЄС і НАТО.