Аномальний жовтень: синоптики розповіли, чим здивує погода українців в середині осені

Вересень в Україні видався досить теплим. Тільки в кінці місяця українці відчули по-справжньому осінню погоду, з дощами і холодними ночами. Денна температура повітря і в останні дні вересня залишається вище +17 градусів. Давайте дізнаємося, чим нас здивує погода в жовтні, і чи буде ще одне "бабине" літо.

Аномальний жовтень: синоптики розповіли, чим здивує погода українців в середині осені - today.ua

Згідно з прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, жовтень в Україні очікується теплим, хоча кількість опадів у порівнянні в першим осіннім місяцем збільшиться. Прихід суворих циклонів не очікується, однак в середині місяця можливі серйозні осінні заморозки.

Синоптики попереджають українців про "температурні гойдалки". Максимальна температура повітря в жовтні досягне +25... +35 градусів. Мінімально температура опуститься до +5 ... +8 градусів. Середньодобова температура повітря в жовтні складе приблизно +7...+12 градусів.Аномальний жовтень: синоптики розповіли, чим здивує погода українців в середині осені У Карпатах вже в кінці вересня випав перший сніг, і в жовтні температура повітря часто буде опускатися нижче нуля. Місячна кількість опадів в жовтні буде близько 30-65 міліметрів, в Карпатах - до ста міліметрів.

У середу, 30 вересня, по всій території України пройдуть дощі, місцями з грозами. Вдень на Заході температура повітря підніметься до +12 ... +14 градусів тепла, на Півдні і Сході синоптики передають до +19 ... +22 градусів, в Києві і північних областях температура опуститься до +14 ... +18 градусів. У Луганській, Харківській і Сумській областях очікується штормовий вітер до 12 м/с.Аномальний жовтень: синоптики розповіли, чим здивує погода українців в середині осені Раніше Укргідрометцентр прогнозував сильний підйом води на річках у Закарпатті. Вода в гірських річках може піднятися до півтора метрів і синоптики попереджають про ризик повені в регіоні.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net