Після того, як батько президента Олександр Зеленський потрапив до списку кандидатів на отримання державної стипендії, багато хто почав говорити про те, що його кандидатура була висунута через родинні зв'язки з главою держави. Олександр Семенович особисто прокоментував ці чутки і заявив, що нікого ні про що не просив, і ніякі гроші йому не потрібні.
За словами Зеленського-старшого, він не потребує ніяких виплат, а в список кандидатів на довічну стипендію разом з іншими діячами науки його висунув університет, де він викладає і працює завкафедри, а не син.
"Таких як я - повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. І при Порошенко таке було. І мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського - воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат - ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента? ", - заявив Олександр Семенович.
Олександр Зеленський є заслуженим діячем наук, професором і завкафедри інформатики та інформаційних технологій в Криворізькому економічному інституті (філія КНЕУ ім. Вадима Гетьмана). Він розповів журналістам, що його зарплати йому для життя вистачає, і у сина-президента грошей не просить.
Популярні зараз
Нацрада виступила за повну заборону в Україні месенджера Telegram
Військовий оглядач оцінив ймовірність масштабного прибуття в Україну бійців з КНДР
Dacia офіційно презентувала новий кросовер Bigster: фото та ціни
У Міноборони заперечили призупинення бронювання від мобілізації до 15 листопада
"Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об'єктах пропрацював, на живих, а не на хабарах. Моя позиція - що треба нагороджувати людей у вищій школі, це правильно. А що , потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? Мене подавали вже на заслуженого діяча науки і техніки, і т.д., я відмовлявся. А в цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися? ", - додав Зеленський.
Раніше батьки президента Володимира Зеленського поскаржилися на те, що їм надали державну охорону.