Де і в яких умовах буде відбувати покарання Михайло Єфремов: усі подробиці

Актор Михайло Єфремов, який був визнаний винним в скоєнні смертельної ДТП, 8 вересня був засуджений судом до 8 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Крім того, з нього стягнуть компенсацію в розмірі 800 тисяч рублів на користь старшого сина загиблого Сергія Захарова.

Де і в яких умовах буде відбувати покарання Михайло Єфремов: усі подробиці - today.ua

Прямо із залу суду, після оголошення вироку, актора взяли під варту. Єфремова відвезли в московський СІЗО № 5, де він спочатку пройшов первинний медичний огляд, після чого артиста відправили на карантин в спеціальну камеру. Самопочуття Єфремова охарактеризували як "нормальне", настрій - "не пригнічений".

У карантинній камері, куди помістили Михайла Єфремова, вже сидять двоє ув'язнених: громадяни Росії і Білорусі. Умови хороші: свіжий ремонт, є телевізор і чайник.

Вже домовлено, що Михайло Єфремов прочитає для госпзагону і співробітників СІЗО п'єсу "Пар", яка написана його другом Іваном Охлобистіним. Де і в яких умовах буде відбувати покарання Михайло Єфремов: усі подробиці Саме в московському СІЗО № 5, де зараз знаходиться Єфремов, актор і буде відбувати покарання після вступу вироку в силу. Помістять його, найімовірніше, в господарський загін, куди на сьогоднішній день входять 90 осіб, які працюють в СІЗО електриками, сантехніками, теслями, малярами, зварниками, столярами, комірниками, тощо.

Засуджені, що потрапили сюди, проживають «в незачинених приміщеннях» окремо від інших арештантів, але на умовах, передбачених для виправних колоній загального режиму. Їм виплачують зарплату, а за "хорошу поведінку" нагороджують додатковими побаченнями. Згідно з правилами колонії, в звичайному режимі побачення з рідними дозволені раз в два місяці по 4 години.

Михайло Єфремов, перебуваючи в СІЗО №5 може в подальшому розраховувати на умовно-дострокове звільнення, відбувши половину терміну. В його випадку це 4 роки. За особливо тяжкий злочин, який скоїв актор, раніше вийти з в'язниці не вийде.

Нагадаємо, як проходило засідання суду, на якому Єфремову оголошували вирок, і чому дружині артиста стало погано в стінах суду.

ДЖЕРЕЛОnv.ua