День осіннього рівнодення 22 вересня: що рекомендують робити астрологи і кому сьогодні пощастить

У вівторок, 22 вересня, настає астрономічна осінь, і день з ніччю триватимуть рівно по 12 годин. Осіннє рівнодення в цьому високосному році настане рівно о 14:31 за київським часом. Астрологи рекомендують в цей день будувати плани на майбутнє, відпочивати і проводити більше часу на природі.

День осіннього рівнодення 22 вересня: що рекомендують робити астрологи і кому сьогодні пощастить - today.ua

Сонце 22 вересня переходить в знак Терезів. Найсильніше енергетика цього знака, за словами астрологів, вплине на Дів, Стрільців і Водоліїв.

Дівам з сьогоднішнього дня і найближчі шість місяців нудьгувати не доведеться. Події навколо них будуть змінюватися стрімко, і представникам знака доведеться влитися у вирій подій. При виникненні будь-яких проблем, діяти доведеться рішуче і швидко.

Перед Стрільцями в день осіннього рівнодення відкриються нові можливості і перспективи. Люди будуть шукати вашої уваги, рекомендується заводити більше знайомств, які можуть стати в нагоді в кар'єрі. Якщо проявити активність і не боятися діяти сміливо, є можливість значно поліпшити фінансове становище. День осіннього рівнодення 22 вересня: що рекомендують робити астрологи і кому сьогодні пощастить Водоліям астрологи пророкують успіх в любовних справах. Для сімейних пар це може бути прийняття важливого для вас рішення. Самотні представники знаку зустрінуть людину, з якою зможуть побудувати міцні стосунки. Головне, не замикатися в собі і не боятися змін.

Сьогодні сприятливий день для підбиття життєвих підсумків, завершення проектів, примирення з людьми і прощання з шкідливими звичками. Фінансові питання краще відкласти на потім, а присвятити цей осінній день собі і домашнім справам.

Раніше повідомлялося, що 22 вересня в народі також відзначається день пам'яті святих Іоакима і Анни.

ДЖЕРЕЛОvolg.mk.ru