Гройсман розповів, що наробив коронавірус у його сім'ї: “ Я прийняв рішення залишитись“

Володимир Гройсман повідомив про коронавірус у своїй сім'ї. На ковід захворіли  його дружина і син. Тести у них виявились позитивними. У нього самого наразі негативний тест. Але він вирішив разом із ними піти на самоізоляцію, повідомив на своїй сторінці у Facebook екс-прем'єр-міністр.

Гройсман розповів, що наробив коронавірус у його сім'ї: “ Я прийняв рішення залишитись“ - today.ua

Володимир Гройсман вирішив відкласти усі свої подорожі і ділові зустрічі та залишився дома із рідними. Адже він, як людина, що контактувала із хворими на коронавірус, також може бути носієм інфекції та наражати на небезпеку інших людей.

І є ще одне, що спонукало його до такого рішення – бажання підтримати найближчих людей у мить, коли їм найважче. Адже моральна підтримка для людей, які нездужають, вартує не менше, ніж лікарська. Якщо навіть не більше у деякі моменти життя.

Гройсман розповів, що наробив коронавірус у його сім'ї: “ Я прийняв рішення залишитись“

"Розумію, що сьогодні наша родина переживає все те, що переживають десятки тисяч українських родин. Але сьогодні, як ніколи, дуже важливо, щоб ми приділили увагу, турботу і свою любов тим, хто захворів, кому сьогодні важко. Важливо бути з ними поруч. Тому я прийняв рішення залишитись разом зі своєю дружиною, зі своїм сином вдома і ми разом будемо проходити це випробування", - пише Володимир Гройсман у своєму коментарі до відео.

Дуже важливо дати хворим відчуття, що вони не самотні у своєму двобої із цією недугою, що їм завжди допоможуть і підставлять плече.

"В них є обмеження, до них не можна підходити. Тому давайте, якщо в нас є така можливість, будемо поряд зі своїми рідними, близькими, друзями. Зі всіма, хто хворіє і потребує нашої підтримки", - звертається Гройсман до всіх, чиї рідні і друзі нині переживають цю біду.

Він також просить підтримати українських лікарів, яким сьогодні найважче. Вони вже давно падають з ніг, але продовжують працювати. Та й смертність серед медиків, мабуть, найвища. Вони першими стикаються з цією недугою і першими помирають від неї.

"Їм сьогодні і фізично, і морально важко. Але я знаю, що ми, українці, сильні і ми все пройдемо гідно. Тому всім успіхів та міцного здоров’я!" – завершує своє звернення Гройсман.

Нагадаємо, Володимир Гройсман похвалився у Мережі спільним фото зі своєю красунею-дружиною Оленою. Він розповів, що вони побралися 23 роки тому і почуваються по-справжньому щасливим усі ці роки завдяки своїм дітям і міцній сім'ї.

Барі Алібасов похвалився вагітною молодою коханкою
Продюсер культової групи “На-на“, яка була особливо популярною в 90-і роки, Барі Алібасов - знову закоханий. Судячи з багатого послужного списку голов...
ТОП-3 породи собак, які найбільше на світі люблять спати
У собак, як і у людей, є свої звички. Серед безлічі порід є як “жайворонки“, так і “сови“. Хтось любить спати, навіть більше ніж їсти і гуляти, а є ви...
Олег Винник розчарував фанаток співом під фонограму: “Класно рот відкрив“
Олег Винник повернувся у цю неділю, 22 листопада, на паркет “Танців з зірками“ не тільки як танцюрист, але і як виконавець. Однак, на подив публіки, ї...
Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала
Відомий співак Валерій Меладзе вважається не тільки талановитим артистом, але й знаменитим серцеїдом. Так, Меладзе вдалося закрутити роман на стороні,...
Борщ по-японськи без буряка і томатів: незвичайний рецепт від відомого шеф-кухаря
Борщ - традиційна українська страва, але її готують і за межами нашої країни. Тільки ось назва у такого борщу зовсім інша. В Японії борщ готують без б...