Грудень ударить по Україні морозом до -26: в яких областях буде найлютіший холод

Автор: Марченко Любов

Мороз і лютий холод вдарять по Україні ще у цьому році. Синоптики напророкували на кінець року сильне похолодання. Нічна температура опуститься до -20 градусів, а подекуди й нижче.

Грудень ударить по Україні морозом до -26: в яких областях буде найлютіший холод - today.ua

Цьогорічний грудень підготував для українців кілька сюрпризів. Попередні роки привчили нас до м'якої зими і високих зимових температур, коли стовпчик термометра рідко опускався нижче за нуль градусів. Однак цей, 2020, рік , очевидно, вирішив нас випробовувати на міцність до останніх чисел календаря.

Отже, як прогнозують синоптики, вже після католицького Різдва, яке відзначається 25 грудня, очікується мороз до -22…-26 градусів.

Найлютіші морози очікують на північному сході нашої держави. Почавшись із 25 грудня, це похолодання скінчиться аж у перших числах січня. Отже, Новий рік будемо зустрічати при екстремальному морозі.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Знавці погоди прогнозують пік морозів на 28 грудня. Саме тоді, передбачають вони, вночі ртутний стовпчик впаде по позначки -19 градусів відразу в кількох областях.

У Сумській області температура опуститься до –15 градусів. Та найхолодніше буде на Луганщині. Там прогнозують сильні морози в період з 25 по 30 грудня. Причому в окремі ночі температура може впасти до -26 градусів!

Грудень ударить по Україні морозом до -26: в яких областях буде найлютіший холод

Трішки тепліше, кажуть синоптики, буде на Донеччині. Тамтешні нічні показники не повинні опуститися нижче за -22 градуса.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На південному сході нашої держави, хоч і буде тепліше, проте не набагато. Приміром, у Запоріжжі після 25 грудня слід очікувати до –16 градусів.

Нагадаємо, перша хвиля зимового холоду накотила на Україну ще в перший тиждень грудня. Вже з 7 числа стовпчики термометрів подекуди опустились до –11 градусів.