Карантин в Україні продовжать до 30 квітня: перші подробиці

У четвер, 4 лютого, уряд заявив про намір продовжити карантин через коронавірус до 30 квітня. При цьому, не виключено, що після цієї дати обмежувальні заходи в Україні не припиняться. Про це на зустрічі Європейської бізнес-асоціації "Глобальний огляд економіки України" заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Карантин в Україні продовжать до 30 квітня: перші подробиці - today.ua

"Карантин ми будемо продовжувати до 30 квітня. Але я вже говорив, що це, швидше за все, на жаль, не кінцева дата, коли карантин завершиться ... Він триватиме в тій чи іншій формі, можливо, з послабленнями. Можливо, він буде адаптивним і в залежності від того, як будуть штами вірусу розвиватися ... він може змінюватися. Не потрібно мати ніяких ілюзій, ми все ще перебуваємо на етапі боротьби з коронавірусом ", - заявив прем'єр.

Днями Денис Шмигаль говорив про можливість послабити карантин в деяких областях України до рівня "зеленої" або "жовтої" зон у зв'язку зі зниженням рівня захворюваності в цих регіонах. Зокрема, найменша кількість хворих СOVID-19 зафіксована на сьогоднішній день в Кіровоградській, Луганській, Херсонській та Вінницькій областях.

Прем'єр вважає, що в квітні стане остаточно ясно, які успіхи уряду в боротьбі з коронавірусом в Україні і куди рухатися далі. До цього періоду в країні триватиме адаптивний карантин.

Раніше повідомлялося, як можна записатися на щеплення від COVID-19 в Україні, і коли стартує вакцинація.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com