Коли в Україні випаде сніг і вдарять перші морози: синоптики розповіли про погоду на листопад

Погода в жовтні цього року більше нагадувала вересневу. Температура повітря місцями доходила до +20 ... +22 градусів, опадів практично не було. Однак, вже через кілька днів настане листопад, і погода різко зміниться. Синоптики прогнозують початок справжньої холодної осені, з заморозками і снігом.

Коли в Україні випаде сніг і вдарять перші морози: синоптики розповіли про погоду на листопад - today.ua

Середня місячна температура в листопаді, згідно з прогнозом, буде коливатися в межах +1 ... +8 градусів (в горах 0 ... 3 ° С), що на 1-1,5 градусів вище середніх багаторічних значень.

Місячна кількість опадів очікується в східних областях менше норми - 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень - 37-65 мм, в горах - до 110 мм.

У першій половині листопада опадів буде небагато, з 6 листопада погода почне псуватися, але після 11 числа незначно потеплішає.Коли в Україні випаде сніг і вдарять перші морози: синоптики розповіли про погоду на листопад Народний синоптик Володимир Деркач прогнозує на початку місяця дощі, а вже в середині місяця, за його словами, погода покращиться. В кінці листопада Україну накриють дощі, які місцями перейдуть в сніг. Мінусова температура повітря буде тільки вночі і зрідка вдень, каже синоптик.

За даними синоптиків, в цьому році метеорологічне літо, яке почалося 5 червня, закінчилося 14 жовтня і в цілому тривало 132 дні. Метеорологічна осінь в 2020 році прийшла тільки на Покрову, 14 жовтня.

Раніше синоптики Укргідрометцентру дали прогноз погоди на найближчу зиму, і розповіли, як часто цієї зими йтиме сніг.

ДЖЕРЕЛОukranews.com