Коли закінчаться осінні канікули в Україні, і що буде зі школярами далі - в МОН роз'яснили

Автор: Лобанова Єлизавета

Осінні канікули в Україні в цьому році почалися на тиждень раніше - 15 жовтня, і триватимуть до п'ятниці, 30 жовтня. Це означає, що з понеділка, 2 листопада, в українських школах відновиться навчальний процес і діти знову сядуть за парти.

Коли закінчаться осінні канікули в Україні, і що буде зі школярами далі - в МОН роз'яснили - today.ua

У Києві осінні канікули почалися 21 жовтня і повинні завершитися 29 жовтня. В інших регіонах, де осінні канікули почалися в різний час, діти також повинні повернутися у школи після 30 жовтня.

ВНЗ та установи професійно-технічної освіти, за рекомендацією Міністерства науки і освіти, з 15 жовтня по 15 листопада проводять навчання дистанційно. Після завершення канікул, не виключено, що всі школи та інші навчальні заклади в Україні також перейдуть на дистанційне навчання.

Уряд країни поки не прийняв на цей рахунок остаточного рішення, все буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні.Коли закінчаться осінні канікули в Україні, і що буде зі школярами далі - в МОН роз'яснили У деяких населених пунктах учнів давно вже перевели на дистанційку, оскільки і діти, і педагоги все активніше хворіють коронавірусом.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні підвищать податки: для багатьох ФОП зміни стануть фатальними

У Києві дев'ять шкіл повністю закриті на карантин (по три школи в Печерському та Оболонському районах і по одній в Подільському, Дарницькому і Святошинському районах) через виявлення коронавіруса у вчителів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На дистанційному навчанні перед канікулами в столиці перебував 621 клас в 189 школах Києва. Всього у Києві COVID-19 виявили у 605 школярів і 475 вчителів.

Раніше повідомлялося, що в українських школах переглянули шкільне меню, і школярів годуватимуть тільки здоровою їжею.