Львів не закриють для туристів під час локдауна

Автор: Лобанова Єлизавета

Уряд збирається ввести жорстку заборону на святкування новорічних свят в громадських місцях цього року, і в разі локдауна різдвяні ярмарки, атракціони і народні гуляння в містах будуть заборонені. Мер Львова Андрій Садовий заявив, що не буде дотримуватися цих заборон. За його словами, ситуація з COVID-19 в місті залишається стабільною, і на Різдво у Львові чекають численних туристів.

Львів не закриють для туристів під час локдауна - today.ua

"Я дивлюся за кількістю людей, які хворіють в Україні. Чесно кажучи, зростання дуже серйозне. Однак, у нас по Львову ситуація в принципі рівно тримається по кількості людей, хворих і по ліжкомісцям. Ми маємо близько 49% ліжок зайнятих в наших міських комунальних лікарнях" , - сказав Садовий.

Львів не закриють для туристів під час локдауна Мер Львова також уточнив, що напередодні Різдва в місті "особлива атмосфера", і скасувати свято для городян і гостей міста він не може.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Наприклад, ми розуміємо, що Різдво скасувати не можна, адже у нас в цей час завжди особлива атмосфера у Львові. Дуже багато людей хочуть її побачити, і це потрібно врахувати, тому що ніякі заборони не діятимуть. Я дотримуюся думки, що потрібно щодня моніторити ситуацію і більше робити посилів з точки зору масочного режиму і дотримання карантину ", - додав Андрій Садовий.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я не має наміру продовжувати карантин вихідного дня в Україні. Що стосується введення тотального карантину в країні, то це рішення уряд повинен прийняти до п'ятниці, 4 грудня.