Названі породи собак, для яких авіаперельоти є небезпечними для життя

Кожна порода собак має свої особливості, про які їх потенційним господарям необхідно знати ще до того, як вихованець оселиться в будинку або квартирі. Не всі знають, наприклад, про те, що деяких порід собак не можна перевозити в літаку. Це не жарти, адже втекти з борту літака, коли собаці стане погано, вам не вдасться. Тому зверніть увагу на такі породи собак, щоб не розраховувати, що вони стануть для вас попутниками в подорожах.

Названі породи собак, для яких авіаперельоти є небезпечними для життя  - today.ua

Йдеться про бульдогів (англійського, французького, американського), мопсів, пекінесів, ши-тцу, боксерів, гриффонів, бостон-тер'єрів, бордоских догів, а також японського хіне.

Справа в тому, що у цих тварин своєрідна конфігурація щелепи. Під час перельоту, коли змінюється тиск, у даних собак з'являється задуха, що загрожує смертю. Так як екіпаж літака не підготовлений до реанімації тварин, то ви просто можете втратити вихованця, взявши його з собою на борт літака.

Названі породи собак, для яких авіаперельоти є небезпечними для життя

Крім того, через різницю у тиску у вихованця може початися блювота. Ветеринари радять не годувати тварин приблизно за 12 годин до перельоту, і це стосується всіх порід. Якщо ви вже перевозити з собою вихованця, стежте за тим, щоб у нього був доступ до води. У літаку повітря особливо сухий і часто хочеться пити.

Зверніть увагу і на правила перевезення тварин. Якщо переноска буде занадто тісною, у тварин може виникнути застій крові в тканинах, що може стати причиною смерті. Тварина повинна поміщатися в клітці в повний зріст і мати можливість мінімально пересуватися. Щоб знизити рівень стресу вихованцеві, покладіть в клітку поруч з ним його улюблену іграшку. У будь-якому разі, добре подумайте про те, щоб тварині було комфортно подорожувати, і якщо є які-небудь сумніви, тоді краще залиште її вдома.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найбільш небезпечними і їх не можна заводити новачкам.

ДЖЕРЕЛОgrodnonews.by