Операції заблоковані: ПриватБанк блокує рахунки ФОПів

Автор: Марченко Любов

Схоже, що ПриватБанк окрім функцій, які притаманні банківській установі, перебрав на себе ще й функції податкової. Банк почав блокувати рахунки своїх клієнтів вимагаючи надати інформацію щодо походження їхніх грошей.

Операції заблоковані: ПриватБанк блокує рахунки ФОПів - today.ua

На свавілля банківської установи поскаржився один з його клієнтів. Користувач із логіном BobKickass поскаржився на надто прискіпливих банкірів на порталі Мінфіну.

Користувач пише, що він, як ФОП на єдиному податку, має рахунок у ПриватБанку. Йому від банку надійшло повідомлення, що "операції з готівкою за картами підприємства заблоковано". При цьому для розблокування Приватбанк зажадав від свого клієнта надати йому інформацію щодо проходження коштів. І це притому, що підприємець вже місяць тому змушений був надіслати банкірам на їхню вимогу податкову звітність по ФОП.

Намагаючись якомога швидше розблокувати свої гроші, підприємець пішов назустріч побажанням банка і надіслав йому рахунки, з яких надходили кошти.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Операції заблоковані: ПриватБанк блокує рахунки ФОПів

"І, о чудо, рішення привата
"В доповнення до раніше доданих документів просимо надати:
-Письмове пояснення щодо ведення бізнесу
-Інформацію та документи щодо найманих працівників та розрахунків з ними
-Звіт 1 ДФ
-Інформацію щодо наявності офісу, складів, техніки(Договори найму, купівлі, оренди)
-Документи щодо сплати податків
-Документи щодо походження товару
-Письмове пояснення економічної доцільності операцій з готівкою", - наводить підприємець повний перелік забаганок Приватбанку.

Звісно, нічого, крім досади і роздратування, "хотілки" ПриватБанка у підприємця не викликали. І тепер він має намір змінити цю фінансову установу на більш лояльну до клієнта.

"Якщо приват не бажає, щоби ми обслуговувались у вас, то ви могли просто про це сказати, так як після такого і на ФОП і на ТОВ відкриваємо рахунки у ваших конкурентів. Як буде з рахунками в Приваті залежить від адекватності реакції на проблему", - пише чоловік.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Операції заблоковані: ПриватБанк блокує рахунки ФОПів

Нагадаємо, останнім часом такі скарги від клієнтів ПриватБанка надходять масово. Банк без пояснення причин блокує рахунки, а декого й взагалі відмовляється надалі обслуговувати.