Осінні канікули в Україні можуть перенести: в МОН зробили заяву

Автор: Лобанова Єлизавета

Українським школам дозволили в цьому році самостійно формувати графік навчання і приймати рішення про початок осінніх шкільних канікул. Через місцеві вибори дати канікул можуть змінитися. Також все залежить від того, в яку зону епідемічної небезпеки потрапляє навчальний заклад. Про це заявив в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Осінні канікули в Україні можуть перенести: в МОН зробили заяву - today.ua

За словами глави МОН, директори шкіл за погодженням з міськрадою і засновником мають право визначити самостійно дати канікул, так само як і форму навчання своїх учнів на період карантину. У даній ситуації правила не можуть бути одні для всіх, так як в різних регіонах існує різний рівень захворюваності СOVID-19.

Освітні департаменти МОН попросили в свою чергу синхронізувати дати шкільних канікул з датами виборів, які пройдуть 25 жовтня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Рекомендується почати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три дні, зазначив Шкарлет. Таким чином, учнів попередньо відправлять відпочивати в четвер, 22 жовтня, а 30 жовтня, в п'ятницю, вони знову вийдуть на навчання. Канікули триватимуть цілих 11 днів, якщо школи слідуватимуть цим рекомендаціям.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Раніше повідомлялося, що в МОН придумали нові правила оцінювання знань школярів. Якщо в школах і далі буде продовжуватися дистанційне навчання, то про 12-бальну систему на деякий час забудуть і учні за свої старання будуть отримувати "залік" або "не залік".