Погода в Україні на День Збройних сил: синоптики розповіли, в яких областях потеплішає

Погода в Україні в День Збройних сил України, 6 грудня, в більшості областей буде без опадів. Тільки на заході місцями можливий дощ, в Ужгороді очікується сухо. Денна температура повітря опуститься на Сході і Півночі до -1 ...- 3 градусів, в інших областях очікується 0 ...- 2 градуси.

Погода в Україні на День Збройних сил: синоптики розповіли, в яких областях потеплішає - today.ua

Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, в Сумській, Полтавській і Луганській областях нічні заморозки досягнуть -8 ...- 10 градусів. Вдень в цих регіонах очікується від -1 до -3 градусів. У Києві в неділю, 6 грудня, буде без опадів. Вдень синоптики передають сонячну погоду, стовпчики термометрів піднімуться до 0 ...- 2 градусів, вночі опустяться до -5 ...- 7 градусів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Погода в Україні на День Збройних сил: синоптики розповіли, в яких областях потеплішає Народний синоптик Наталка Діденко прогнозує, що температура повітря 6 грудня вночі знизиться до -3 ...- 8 градусів. На Сході буде холодніше - до -5 ...- 11 градусів, а на Заході до 0 ... -3 градусів. Вдень Діденко обіцяє до 0 ... +3 градусів, на Заході і Півдні до +1 ... +5 градусів.

У Києві 6-го грудня опадів не передбачається. Вночі температура повітря буде в межах -5 ...- 7, а вдень 0 ... +2 градусів. За словами синоптика, найближчими днями в Україні буде сонячно і практично без опадів. Мокрий сніг через кілька днів почнеться в західних областях, але у всіх інших регіонах буде поки сухо. До середини нового тижня в країні почнуться заморозки, мокрий сніг і місцями ожеледь.

Раніше синоптики Укргідрометцентру прогнозували, що грудень в Україні буде сніжним, але теплим. Також синоптики оприлюднили прогноз погоди на Різдво в Україні.