“Половина класу навчається в понеділок, решта - у вівторок“: в Мережі вражені новим графіком навчання з 1 вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Процес навчання з 1 вересня в зв'язку з карантином українські школярі почнуть в новому режимі. Кожна область, в залежності від карантинної "зони", має право сама вирішувати, як організувати навчальний процес. Давайте дізнаємося, що вирішила місцева влада столиці.

“Половина класу навчається в понеділок, решта - у вівторок“: в Мережі вражені новим графіком навчання з 1 вересня - today.ua

У соцмережах кияни діляться інформацією про те, які варіанти відвідування уроків їх дітям пропонують адміністрація школи і вчителя.

В один з батьківських Вайбер-чатів прийшла інформація про те, що в навчальному закладі вирішили навчати дітей з 1 вересня групами через день: половина класу вчиться в понеділок, друга - у вівторок, і так далі, по черзі. Батьки учнів вражені таким підходом і не приховують своє обурення в соцмережах.

Журналістка Леся Падалка розмістила пост у Facebook, в якому поділилася вищезазначеною інформацією. У коментарях до посту ще одна мама написала наступне:

Популярні зараз

Названо українські міста, які планує захопити Путін

Росіяни не відмовилися від своїх планів щодо виходу на українське узбережжя, - ВМС

Нові правила вручення повісток: кого з чоловіків першочергово викличуть до ТЦК

Українців зобов'язали сплатити податки на квартири та будинки: у ДПС назвали суми

"Попередньо: навчатимуться з 12:00, частина предметів дистанційно-проектно, основні предмети з вересня по типу начитки. Вчителі пишуть, що хочуть, щоб діти максимум матеріалу почули очно, поки не буде введений карантин, зараз просять повторити самостійно, якщо є можливість, матеріал за минулий рік ", - написала Ірина Коваленко.

“Половина класу навчається в понеділок, решта - у вівторок“: в Мережі вражені новим графіком навчання з 1 вересня Батькам учнів 2-го класу київської школи №279 адміністрація дозволила вибрати, ходити їх чадам в школу через день або через тиждень.

У київській школі №253 учням та їх батькам запропонували три варіанти навчання: учні 1-7-х класів починають навчання о 8:15, 8-11-х класів - о 9:15; учні 1-2-х і 7-11-х класів починають заняття о 8:15 в першу зміну, учні 3-6-х класів навчаються в другу зміну, починаючи з 13:15; учні в класі діляться на дві групи по 15 осіб: перша група навчається перший тиждень в школі, учитель подає матеріал по два тижні, задає завдання з пройденого матеріалу і на другий тиждень діти першої групи працюють вдома самостійно з поданням учителем матеріалом. На другий тиждень на навчання виходить в школу друга група класу і вчитель подає той же матеріал, який викладав перший тиждень першій групі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У деяких районах Києва діти ходитимуть до школи у дві зміни. Від кабінетної форми навчання хочуть відмовитися у всіх класах і проводити уроки в одному класі з обов'язковим провітрюванням на перервах.

Раніше повідомлялося, що учням з 1-4 класів дозволять переміщатися в школах без масок.