1 вересня українські зірки відвели дітей до школи: вишиванки, квіти і багато-багато радості

Автор: Шевченко Лилия

Зірки українського ТБ і шоу-бізнесу провели своїх дітей до школи 1 вересня. А після поділилися в соціальних мережах своїми враженнями, не забувши оприлюднити багато фото. Одягнені у вишиванки, з букетами квітів в руках, з посмішками на щасливих обличчях діти українських знаменитостей відсвяткували День знань.

1 вересня українські зірки відвели дітей до школи: вишиванки, квіти і багато-багато радості - today.ua

Юні школярі явно скучили по реальному спілкуванню з однолітками, а також зі своїми педагогами. Дистанційне навчання позбавило дітей радостей життя офлайн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Другокласник Рома - син соліста групи «АнтитілА» Тараса Тополі і співачки Alyosha тепло обійняв свою улюблену вчительку, як тільки побачив її на шкільному подвір'ї. 1 вересня українські зірки відвели дітей до школи: вишиванки, квіти і багато-багато радості Провідна ТСН Лідія Таран показала свою старшокласницю Василину. «Господи, не допусти червоної зони на Подолі!», - написала ведуча в коментарі до фото з Першого дзвоника. 1 вересня українські зірки відвели дітей до школи: вишиванки, квіти і багато-багато радості Старший син телеведучого Григорія Решетника, на щастя, всіх тягот дистанційного навчання відчути на собі не мав можливості. Малюк пішов перший раз в 1 клас. Гордий батько побажав синові «цікавих шкільних пригод». [Caption id = "attachment_163343" align = "aligncenter" width = "750"] 1 вересня українські зірки відвели дітей до школи: вишиванки, квіти і багато-багато радості Тала Калатай з дітьми [/ caption] Також фотографіями своїх дорогих школярів поділилися Володимир Остапчук, Тала Калатай, Олександр Пономарьов, артисти балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар.

Дізнайтеся також про історію святкування 1 вересня, а також про те, як почнеться новий навчальний рік в «червоній» зоні України.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців