Дистанційне навчання в Україні буде здійснюватися за новими правилами

В Україні з 16 жовтня 2020 року набула чинності нове положення про отримання громадянами країни середньої освіти при дистанційній формі навчання. Про це розповів виконуючий обов'язки міністра освіти Серей Шкарлет.

Дистанційне навчання в Україні буде здійснюватися за новими правилами - today.ua

На сайті Міністерства освіти і науки уточнюється, що громадяни України мають право на добровільних засадах перевести своїх дітей на дистанційну форму навчання при отриманні середньої освіти. За словами Шкарлета, на сьогоднішній день світ активно цифровізується, в зв'язку з цим дистанційне навчання є перспективною сферою розвитку освіти.

Крім того, в.о. міністра освіти України підкреслив, що в деяких випадках саме дистанційне отримання освіти стає єдиним виходом, коли відвідування навчальних закладів є неможливим.Дистанційне навчання в Україні буде здійснюватися за новими правилами Так, в уряді затвердили процедуру перекладу учня на дистанційку. Для цього батьки або опікуни повинні подати відповідну заяву до адміністрації школи. Однак, якщо раніше це могли зробити тільки представники учнів з відмінним рівнем успішності (оцінки з усіх предметів не нижче 10 балів), то зараз навчатися в дистанційному форматі може будь-який школяр не залежно від успішності.

Дистанційно тепер можна навчатися на денній або вечірньою формою, також це може бути педагогічний патронаж для оцінювання знань з предметів, вивчення окремих тем або консультацій по викликав складності питань.

Нагадаємо, Кабмін продовжив термін дії карантину в Україні до кінця поточного року. Разом з тим змінені правила, пов'язані із захистом населення від коронавируса.