Сергій Бабкін і його дружина дуже творчі особистості. Вони разом грали в театрі, Сніжана керує концертною діяльністю чоловіка і всюди його супроводжує, а недавно вона ще й запустила марафон для жінок. В особистому Інстаграм-акаунті вона нерідко публікує знімки, розповідаючи про свою роботу. Але остання її публікація викликала море обурення.
![Дочка Сергія Бабкіна заступилася за маму перед хейтерами: «Не розумію таких коментарів» Дочка Сергія Бабкіна заступилася за маму перед хейтерами: «Не розумію таких коментарів» - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/02/101139427_151857266386282_2482376953731189755_n-768x650.jpg)
У мікроблозі Сніжана Бабкіна опублікувала знімок, на якому позує в розстебнутих джинсах, високих трусах і без верхнього одягу, прикривши голі груди рукою.
«Венера і Місяць - це 2 планети, які надають найвищий вплив на жіночу енергію. Місяць - виключно Жіноча енергія. Чоловік може отримати Місячну енергію тільки через ЖІНКУ!» - написала дружина Сергій Бабкіна.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Публікація викликала масу обурення у деяких підписників Сніжани, які відзначили, що подібні фотографії не повинна публікувати мати трьох дітей. Який приклад вона їм подає. Щоб розповісти, який саме приклад, дружина українського співака вирішила поцікавитися у 11-річної дочки.
«Я не розумію таких коментарів, типу, у вас же троє дітей, типу, не можна. Навіть якщо у тебе 10 дітей, чому це може якось відбитися на фотографії. Це свобода. Це гордість, що після трьох дітей така фігура», - зазначила Веселіна Бабкіна.
А на запитання матері, що друзі Артура обговорюватимуть, дівчинка зазначила:
«Яка у нього мама класна, крута. А що вони ще можуть обговорювати?!»
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Сергій і Сніжана Бабкін виховують трьох дітей. Старший хлопчик Артур - син актриси від першого шлюбу. А Веселіна і Єлисей - діти пари. Також у співака є син від першого шлюбу, якого він не бачив дуже багато років.
Нагадаємо, дружина Сергія Бабкіна розповіла, чому в Україні артисту відмовили в лікуванні.