Олена Зеленська розповіла, як зміниться система харчування в школах

Автор: Анастасия Березовская

Перша леді України продовжує підбивати підсумки минулого 2020 року. Олена Зеленська розповіла, які зміни вже були введені в систему шкільного харчування і які ще реформи плануються.

Олена Зеленська розповіла, як зміниться система харчування в школах - today.ua

Дружина Зеленського все ще підбиває підсумки своєї роботи як першої леді. Дружина політика активно працювала над тим, щоб змінити систему харчування в українських школах, набираючись досвіду в навчальних закладах по всьому світу, включаючи Захід та Схід.

«Діти – наше майбутнє. Від здоров’я кожної дитини залежить добробут усієї нації. Можливо, це звучить пишномовно, але це правда. Кожен батько та мати хочуть, щоб їхні діти харчувалися здоровою їжею як вдома, так і в школі», - зазначила Олена Зеленська в публікації.

За словами першої леді України, 2020 рік вона присвятила зміні законодавчих норм, які дадуть можливість реформувати систему шкільного харчування. Олена Зеленська розповіла, як зміниться система харчування в школах Станом на 1 січня 2021 року помітно змінився Санітарний регламент для шкіл. Згідно з його положеннями в їдальнях має з'явитися більше здорової їжі, менше цукру і солі, ковбасних виробів, смаженої їжі й введено меню для дітей з особливими дієтичними потребами.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

«Які зміни торкнулися Санітарного регламенту та норм і порядку організації харчування учнів – ми проілюстрували на інфографіці», - зазначила перша леді Олена Зеленська.

Олена Зеленська розповіла, як зміниться система харчування в школах Нагадаємо, за участь в зйомках новорічного звернення Володимира Зеленського дітям заплатили по 500 гривень.