Як працюватимуть банки і пошта в Україні на новорічні свята

Автор: Шевченко Лилия

Наближаються новорічні свята, а разом з ними і вихідні дні. Стало відомо, в які дні будуть працювати, а коли закриються відділення банків, Нової пошти та Укрпошти.

Як працюватимуть банки і пошта в Україні на новорічні свята - today.ua

Згідно з постановою Кабміну, в період новорічних і різдвяних свят українці отримають додаткові вихідні дні. З 1 по 3 січня і з 7 по 10 січня включно. У зв'язку з цим, фінансові установи та відділення поштових служб теж змінять графіки роботи.

Головні офіси і відділення всіх банків України 31 грудня 2020 р працюватимуть до 14.00, у них буде скорочений робочий день. З 1 по 3 січня - вихідні дні. З 4 по 6 січня 2021 р банки будуть працювати в звичайному режимі. Але 6 січня робочий день скоротять на одну годину. Враховуйте це, якщо плануєте здійснити фінансові операції в зазначені дні. З 7 по 8 січня - вихідні дні.

Графік роботи Нової пошти теж зміниться в період новорічних та різдвяних свят. Так, відділення 31 грудня будуть приймати і видавати посилки до 18.00. У перший день 2021 року біля Нової пошти - вихідний день. Як працюватимуть банки і пошта в Україні на новорічні свята З 2 по 5 січня відділення Нової пошти працюватиуть за раніше встановленими графіками. 6 січня - скорочений робочий день. 7 і 8 січня 2021 року відділення Нової пошти працювати не будуть у зв'язку з різдвяними святами.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Укрпошта лиш частково змінить графіки роботи на свята. 1 та 7 січня оголошено вихідними, однак чергові відділення національного поштового оператора продовжать надавати послуги населенню. В Укрпошті повідомили, що весь період посиленого карантину з 8 по 24 січня робота здійснюватиметься в стандартному режимі.

Українцям, які планують відправляти подарунки для близьких «Нової поштою» повинні поквапитися, оскільки перевізник попередив про можливі затримки, пов'язані з великим навантаженням на відділення по всій Україні.