Кортеж Кличка порушує ПДР і «літає» по Києву, в рази перевищуючи допустиму швидкість

Водії кортежу столичного градоначальника відчувають себе королями дороги на вулицях Києва. Гонки на смузі громадського транспорту, повсюдне створення аварійних ситуацій, в рази перевищення швидкості та інші «дрібні витівки» на дорогах мегаполісу - звичайна справа для джипів з колони Віталія Кличка.

Кортеж Кличка порушує ПДР і «літає» по Києву, в рази перевищуючи допустиму швидкість - today.ua

Співробітники столичних ЗМІ повідомляють, що Віталій Кличко дозволяє своїм водіям порушувати правила дорожнього руху. На інших учасників цього самого дорожнього руху їм відверто начхати. За даними кореспондентів «Країни», за пару годин автомобіль мера Києва кілька разів грубо порушив ПДР.

Джипи Toyota Sequoia після закінчення брифінгу Віталія Кличка, на якому він розповідав про складну епідеміологічну ситуацію по коронавірус в Києві, залишили задній двір Київської міської адміністрації і поїхали в бік Оболоні. Швидкість їх руху по Гаванському мосту склала - 110 кілометрів на годину. Згідно із законом дозволено максимум 80 км на годину.Кортеж Кличка порушує ПДР і «літає» по Києву, в рази перевищуючи допустиму швидкість Невелику дорожню пробку кортеж Віталія Кличка не замислюючись об'їхав по виділеній смузі для громадського транспорту, хоча для всіх авто, крім таксі та маршрутних автобусів, це заборонено. Бувало також таке, що автомобілі мера паркувалися буквально посеред виділеної для громадського транспорту смузі, перегородивши проїзд пасажирським автобусам.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко видвинув вимогу до депутатів ВР знизити тарифи на газ, тепло і гарячу воду більше ніж на третину. Для цього парламентарям потрібно прийняти законопроект, який забезпечить знижку на блакитне паливо для споживачів на 35 відсотків.