На відпочинку в Туреччині коронавірус вбив українця: родичі благають про допомогу

Житель Закарпаття відпочивав на одному з курортів сонячної Туреччини зі своєю родиною. Загальний масковий режим та інші протиепідемічні заходи не вберегли українця від смертельної інфекції. Чоловік заразився коронавірусом. Лікування не принесло результатів, турист помер в далекій країні. Його сім'я благає про допомогу ...

На відпочинку в Туреччині коронавірус вбив українця: родичі благають про допомогу - today.ua

Українець, вирушаючи на відпочинок до Туреччини, нічого не порушив. Як відомо, відпочинок в цій країні доступний для жителів України. Єдина умова: дотримуватися маскового режиму і тому подібних протиепідемічних норм.

Турист із Закарпаття відпочивав на турецькому курорті, коли відчув себе погано. Діагноз невтішний - коронавірусна інфекція. Подробиці ситуації, що склалася розповіла подруга сім'ї Ірина Гуцол. Жінка пояснила, що сім'я, вирушаючи до Туреччини, уклала договір зі страховою фірмою і сплатила страховку від коронавіруса. Виплати по страховці покрили перебування українця в лікарні і всі витрати на його лікування.

Однак чоловік помер на наступний день після закінчення терміну дії страховки. З цієї причини, страхова компанія відмовляється переправляти тіло померлого туриста в Україну, а у його родини немає таких коштів. На відпочинку в Туреччині коронавірус вбив українця: родичі благають про допомогу "Потрібна ваша допомога! У моєї подруги Вікторії Лях помер чоловік від коронавируса в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих з кращих. Тому прошу про допомогу, так як Віка з дочкою біля чоловіка в Туреччині і потрібні величезні кошти, щоб транспортувати тіло чоловіка додому", - звернулася із закликом до співвітчизників Ірина Гуцол.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на одному з одеських пляжів трагічно загинула сім'я. Швидка допомога прибула за викликом тільки через дві години, а рятувальників взагалі не виявилося на місці.