Населення України скорочується: у МВФ дали страхітливий прогноз на 2025 рік

Через п'ять років в Україні катастрофічно скоротиться чисельність населення. У Міжнародному валютному фонді оприлюднили доповідь, згідно з яким українців вже сьогодні набагато менше, ніж рапортує Держстат. Українська нація величезними темпами скорочується з року в рік. До чого призведе така тенденція?

Населення України скорочується: у МВФ дали страхітливий прогноз на 2025 рік - today.ua

За даними експертів МВФ, на сьогоднішній день українців не більше 41 мільйона, що дещо не в'яжеться з цифрами Держстату, які затверджує, що в Україні живе 41,902 млн осіб. МВФ повідомляє, що не більше 41,733 млн громадян живе всередині країни. До кінця поточного року в Україні залишиться 41,536 жителів, до 2022-го року, впевнені експерти Фонду, українців буде вже не більше 41, 204 млн.

До 2025-го року населення України зменшиться на цілий мільйон. Таким чином, в МВФ вказали на тенденцію, згідно з якою кожні 5-6 років українців стає на 1 мільйон менше. До 2100-му році в Україні буде жити менше 30 мільйонів громадян країни.Населення України скорочується: у МВФ дали страхітливий прогноз на 2025 рік Варто відзначити, що ще шість років тому українців було більше 42 мільйонів, а колись - 52 мільйони. З яких причин настільки жахливими темпами скорочується населення величезної країни, можна тільки здогадуватися. В уряді поки ніяк не коментують дані з доповіді МВФ.

Нагадаємо, раніше МВФ дав вказівку керівництву України продавати газ для населення за ринковими цінами, без знижок і преференцій.