Молодик в жовтні 2020: як залучити в життя приємні зміни і фінансове благополуччя

Новий Місяць в жовтні 2020 буде знаходитися в сузір'ї Терезів, на думку експертів, це відкриє унікальну можливість поліпшити своє життя і забути про бідність. Важливо тільки знати, як правильно себе вести в цей період.

Молодик в жовтні 2020: як залучити в життя приємні зміни і фінансове благополуччя - today.ua

Жовтневий Молодик відбудеться 16 числа. У цей день обов'язково постарайтеся підвищити свій настрій. Нудьга і дратівливість зруйнують ваше щасливе майбутнє. Налаштовуйтеся на позитив і буде вам щастя, стверджують астрологи.

Молодик - день, коли можна і потрібно починати щось нове і важливе. Благородні цілі і амбітні плани, складені в цей день, обов'язково приведуть вас до успіху. Особливо, якщо йдеться про фінансову сторону вашого життя.

Слухайте свою інтуїцію, вона вам підкаже вірний шлях для подальшого розвитку. Під час Нового Місяця внутрішній голос звучить особливо виразно.Молодик в жовтні 2020: як залучити в життя приємні зміни і фінансове благополуччя Зробіть карту бажань по фен-шуй або просто запишіть в блокнот те, про що ви мрієте. Йдеться і про особисте щастя, і про здоров'я, і про подорожі, і про навчання, а також про благополуччя фінансове. Визначтеся, чого ви насправді хочете і вперед!

Не потурайте своїм страхам і переживанням, тренуйте силу волі, внутрішню хоробрість і розширюйте зону комфорту. А інакше, не бачити вам ні розвитку, ні щастя.

Відзначимо, що метеорологи, проаналізувавши жовтень 2020 року, назвали дати, коли варто очікувати магнітних бур. Метеозалежним людям слід бути заздалегідь готовими до ударів стихії.