Платні уроки в українській школі викликали бурхливу реакцію суспільства: за що доведеться платити

Автор: Шевченко Лилия

Шкільна освіта в Україні завжди було безкоштовним, адже держава зацікавлена в якості знань підростаючого покоління. Але, здається, і в цьому напрямку крига скресла. Школи починають вводити платні уроки ...

Платні уроки в українській школі викликали бурхливу реакцію суспільства: за що доведеться платити - today.ua

Неординарна ситуація виникла в одній зі столичних шкіл. Тут вирішили ввести новий предмет, але відвідувати його діти зможуть тільки на платній основі. Адміністрація школи №263 в Києві попередила батьків учнів перших класів, що їм доведеться оплачувати новий предмет «Логіка», який буде проводитися двічі на тиждень п'ятим уроком. Про свавілля керівництва навчального закладу розповіла мама одного з першокласників на сторінці «Батьки SOS» в Фейсбуці.

"Доброго дня! У мене таке питання. Дитина пішла в 1 клас, зараз оголосили, що з 1 жовтня вводять новий предмет "Логіка", два дні на тиждень п'ятим уроком. Він платний. Сказали, звичайно, не обов'язково відвідування, але бажано. Наскільки це законно? Чи є офіційні підтвердження такого нововведення?» - поцікавилася жінка у інших користувачів аккаунта.

Цікаво, що багато коментаторів стверджують, що кілька шкіл України вже давно практикують платні уроки. У автора поста не без уїдливості поцікавилися, а чи вважає вона несправедливістю оплачувати заняття, наприклад, танцями або малювання.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Інші користувачі Фейсбук відзначили, що і в їх школах ввели предмет «Логіка», але він є додатковим і безкоштовним. До того же, відвідувати або не відвідувати ці уроки, вирішують батьки школярів.

Нагадаємо, раніше в МОН повідомили, що в школах України не вистачає підручників. В яких класах діти залишилися обділеними?

Головне