Під Новий рік ситуація з COVID-19 в Україні зміниться: прогнози імунологів

З огляду на нинішню тенденцію і досвід інших країн, українські імунологи озвучили прогноз щодо подальшого розвитку епідемії коронавіруса в Україні. Треба визнати, що думка лікарів вселяє жах ...

Під Новий рік ситуація з COVID-19 в Україні зміниться: прогнози імунологів - today.ua

Новий 2021 рік, згідно з озвученою інформацією від імунологів, буде в Україні, та й у світі, не найбільш радісним. Уже через місяць, ближче до новорічних свят статистика по COVID-19 перевалить за десять тисяч на добу. Медики вважають, що і це не межа, швидше за все, мова йде про 15 000 нових випадків щодня. І це при тому, що як тільки число нових заражень коронавірусною хворобою наблизилося до 9 000 за одну добу, в Міністерстві охорони здоров'я заявили про катастрофу в сфері медицини.

«Мені все-таки здається, ми не повинні дійти до цієї цифри. Я думаю, це буде врегульовано раніше. Напевно, ми не будемо чекати самого критичного сценарію», - розповіла імунолог Алла Волоха в інтерв'ю.Під Новий рік ситуація з COVID-19 в Україні зміниться: прогнози імунологів До кінця поточного тижня Алла Волоха прогнозує подолання чергової психологічної позначки в 9000 нових випадків COVID-19 в день. Імунолог вважає, що якщо негативна тенденція не піде на спад, то в країні доведеться посилювати карантинні обмеження, розгортати польові госпіталі і оголошувати частковий локдаун.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні коронавірус був лабораторно підтверджений у майже 9000 чоловік. Новий антирекорд і статистика по областям.