Погода на Водохреща 19 січня: Укргідрометцентр передає хмарність та опади

Погода 19 січня в Україні буде стояти похмура. Місцями очікується сніг. Укргідрометцентр передає незначне потепління на Водохреще.

Погода на Водохреща 19 січня: Укргідрометцентр передає хмарність та опади - today.ua

Водохресні морози почнуть сходити нанівець з 19-го січня. Остаточно потепління на території України настане до 22 числа.

На Водохреще погода по всій країні буде стояти похмура. У Києві опадів не очікується. Вночі температура опуститься до мінус 18-20 градусів, вдень - мінус 13-15 градусів.

У Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях - мінлива хмарність. Температура вночі 15-20 градусів морозу. Днем значно тепліше - мінус 7-9 градусів в Одесі та мінус 11-13 градусів в Запоріжжі.

На сході України температура вночі опуститься до -20, вдень до -15.

На заході країни очікуються опади. Ймовірний сніг в Ужгородській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Львівській областях. Вночі температура опуститься до мінус 20, а вдень буде варіюватися від 10-12 градусів морозу. Погода на Водохреща 19 січня: Укргідрометцентр передає хмарність та опади Нагадаємо, раніше стало відомо, що погода в Україні до кінця січня не буде стабільною. На зміну різкому похолоданню прийде потепління з опадами, але низькі температури знову повернуться. Укргідрометцентр дав чітку картину про те, якою буде погода в країні до початку лютого.