Свято 9 жовтня: на Іоанна Богослова заборонено носити старе і незручне взуття

Православна церква в цей день шанує день пам'яті євангеліста і одного з 12 апостолів Ісуса Христа - Іоанна Богослова. Святий був єдиним з учнів Сина Божого, якому вдалося дожити до глибокої старості, він не був страчений або убитий, а помер своєю смертю. Іоанн Богослов після вознесіння Ісуса Христа залишився в Єрусалимі, де служив Богородиці.

Свято 9 жовтня: на Іоанна Богослова заборонено носити старе і незручне взуття - today.ua

З давніх-давен Іоанна Богослова шанують, як покровителя мандрівників. Перед далекою дорогою йому підносять молитви про дарування доброго шляху, заступництво і допомогу в подорожі.

У цей день заборонено взувати старе, пошарпане і незручне взуття. Інакше життя теж складеться не найкращим чином. Щоб жилося легко і щасливо, взуття повинне бути зручним і красивим.Свято 9 жовтня: на Іоанна Богослова заборонено носити старе і незручне взуття На Іоанна Богослова стороною обходили перехрестя, вважалося, що вони стають центром тяжіння для нечистої сили.

Також в день пам'яті Іоанна Богослова не можна скандалити і лаятися, щоб не накликати біди на весь рід.

Народні прикмети

  • Якщо на Іоанна Богослова піде дощ, то сира погода триватиме до кінця жовтня
  • Яскраві зірки обіцяють гарну погоду, тьмяні віщують дощ і мокрий сніг
  • Листя почало опадати до швидкого похолодання

Іменинники 9 жовтня: Гедеон, Єфрем, Іван, Тихон.

Нагадаємо, раніше народний синоптик Леонід Горбань заявив, що незабаром Україну і південь Росії охопить сильна засуха. До якого року метеоролог рекомендує грунтовно підготуватися?