Притула перенесе столицю України в інше місто: несподівані пропозиції кандидата в мери Києва

Відомий український шоумен, який балотується на пост столичного градоначальника, Сергій Притула, зробив ряд резонансних політичних заяв. За словами коміка, в Україні є більш гідне називатися столицею місто, ніж Київ.

Притула перенесе столицю України в інше місто: несподівані пропозиції кандидата в мери Києва - today.ua

Сергій Притула, схоже всерйоз зайнявся розробкою своєї політичної стратегії. Поки інші його суперники обіцяють народу чергову порцію «покращень», шоумен видав вельми несподівану і резонансну програму щодо подальшого розвитку України та її столиці.

Так, столицю комік, який вирішив стати мером Києва, вважає за потрібне перенести в Кропивницький. Урядові міністерства, на думку Сергія Притули, необхідно теж винести за межі Києва і розосередити їх по всій країні.Притула перенесе столицю України в інше місто: несподівані пропозиції кандидата в мери Києва «Прокатати останні років п'ять по Україні, об'їздивши її вздовж і впоперек, практично не залишилося регіонів, де я не побував, у мене була така свого часу думка перенести столицю десь в район Кропивницького», - розповів Притула.

Сергій Притула вважає, що «розкидавши урядовий квартал» по всій державі, можна значно поліпшити умови життя простих людей в регіонах. Відзначимо, що Київ не завжди був столицею України, цей статус місто отримало в 1934-му році, коли перебував у складі Радянського Союзу. До цього часу головним містом України був Харків, хоча, як вважають історики, це був формальний статус.

Відзначимо, що раніше Сергій Притула попросив українців не називати артистів в політиці «клоунами». За словами коміка, для них це великий комплімент. Чому?