Прогноз погоди на листопад 2020 від народного синоптика Володимира Деркача: дощі, бабине літо і сніг

Чого очікувати від погоди протягом останнього місяця осені 2020 року розповів народний синоптик Володимир Деркач. Прогноз українського метеоролога обіцяє справжні «погодні гойдалки».

Прогноз погоди на листопад 2020 від народного синоптика Володимира Деркача: дощі, бабине літо і сніг - today.ua

Початок листопада 2020 буде дощовим і сльотавим. У перші дні місяця територію накриє атмосферний фронт, який принесе з собою рясні опади і вогкість. В середині першої декади листопада дощі закінчаться, їм на зміну прийде суха і тепла погода, даний бабине літо, яке триватиме до середини місяця.

Далі народний синоптик Володимир Деркач прогнозує різке похолодання, погода значно зіпсується по всій території України, будуть йти дощі, що переходять іноді в сніг з дощем і снігопад. Але, на щастя, це ненадовго, швидше за все, така холодна погода триватиме близько трьох днів. Потім в Україну повернеться тепло.Прогноз погоди на листопад 2020 від народного синоптика Володимира Деркача: дощі, бабине літо і сніг Ближче до останній декаді місяця температура повітря трохи знизиться, але все одно буде триматися в плюсовом діапазоні, заморозки можливі лише зрідка в нічний час доби. Відзначимо, що дощі в Україні прогнозують з кінця жовтня і в перші дні листопада 2020 року. Дощі пройдуть у всіх регіонах країни, місцями можливі зливи.

Дізнайтеся також прогноз погоди для України на всі зимові місяці 2020-2021 рр. Синоптики Укргідрометцентру прогнозують часті крижані дощі, які стануть «візитною карткою» майбутньої зими.