З 2021 року школи в Україні будуть працювати за новими правилами - МОЗ

Автор: Шевченко Лилия

У Міністерстві охорони здоров'я України повідомили, що з 2021 року школи будуть працювати за новими правилами. Зокрема, йдеться про впровадження нових санітарних нормативів, які передбачають наявність у навчальних закладах внутрішніх туалетів, доступу до інтернету і навіть нові принципи харчування.

З 2021 року школи в Україні будуть працювати за новими правилами - МОЗ - today.ua

Як розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час щоденного брифінгу 10 грудня зміни в роботі шкіл будуть впроваджені з 1 січня 2021 року.

Відповідно до вимог МОЗ, адміністрація кожної української школи повинна буде облаштувати всередині будівлі туалети для дітей. Насправді, відсутність внутрішніх туалетів в школах - це проблема загальнодержавного масштабу, оскільки в кожній десятій школі на сьогоднішній день вбиральні знаходяться на вулиці.

За словами Віктора Ляшка, відсутність внутрішніх теплих туалетів призводить до того, що діти піддаються ризику захворювання урологічними і сечостатевими недугами. З 2021 року школи в Україні будуть працювати за новими правилами - МОЗ У МОЗ також дозволили в школах підключати провідний і бездротовий інтернет. При цьому, роутери та Wi-Fi повинні бути на висоті не менше 2 метрів від статі і вимикатися у позанавчальний час.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для профілактики сколіозів і порушень зору у школярів МОЗ рекомендує не менше двох разів на рік пересаджувати дітей на різні ряди, меблі в класах повинна підбиратися по зростанню. Учнів, які часто хворіють на ГРВІ, МОЗ рекомендує розміщувати подалі від вікон, а тих дітей, які живуть на відстані більше 2 км від навчального закладу, повинні до школи підвозити шкільні автобуси.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я розповіли, чому не ввели локдаун на Новий рік і Різдво.