Найласкавіші кішки в світі: Топ-3 добродушних і відданих порід

Кішки, безумовно, тварини незалежні і горді. Але насправді, вони набагато краще себе почувають, коли оточені турботою люблячого господаря. Фахівці назвали три породи домашніх кішок, які надзвичайно ласкаві і віддані людині.

Найласкавіші кішки в світі: Топ-3 добродушних і відданих порід - today.ua

Російська блакитна кішка

Найласкавіші кішки в світі: Топ-3 добродушних і відданих порідНа вигляд кішки породи російська блакитна гордовито і незалежні. Насправді, це віддані, немов собаки, домашні вихованці, які обожнюють посидіти на колінах у людини і підставити свою спинку, щоб її гладили. Російська блакитна кішка вимагає до себе поваги і доброго ставлення, тоді в її характері розкриваються кращі риси.

Сибірська кішка

Найласкавіші кішки в світі: Топ-3 добродушних і відданих порідСправжній мисливець і дуже спритний хижак! Порода була виведена п'ять століть тому. Сибірські кішки можуть гуляти самі по собі й ходить, де заманеться, однак це не заважає їм всією душею прив'язується до господаря. Люблячий «сибіряк» проявляє чудеса ласки і ніжності, відмінно ладнає з маленькими дітками.

Сфінкс

Найласкавіші кішки в світі: Топ-3 добродушних і відданих порідЯкщо ви досі заявляєте, що терпіти не можете «голих» котів, то це лише говорить про те, що у вас ніколи не було в будинку сфінкса. Коти цієї породи неймовірно ласкаві, ручні і доброзичливі вихованці, які обожнюють, коли їх гладять. До речі, на дотик сфінкси дуже приємні, по відчуттях нагадують оксамит.

Дізнайтеся також п'ять кращих порід собак для дітей. З таким вихованцем малюка не страшно залишити.