Шкарлет розповів, як будуть працювати школи і дитячі садки після оголошення локдауна

Автор: Шевченко Лилия

Поки уряд вирішує, коли оголосити в Україні локдаун, батьки переживають, що буде з роботою дитячих садків і шкіл. Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про плани керівництва країни.

Шкарлет розповів, як будуть працювати школи і дитячі садки після оголошення локдауна - today.ua

Сергій Шкарлет повідомив, що Кабмін не планує закривати дитячі садки і школи в період локдауна. Батьки, за словами в.о. міністра освіти, можуть не хвилюватися, їм не доведеться під час карантину залишати дошкільнят і школярів одних вдома, йдучи на роботу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сергій Шкарлет зазначив, що на даний момент в Україні введені в дію протиепідемічні обмеження і правила, які були розроблені для «помаранчевої зони». Школи і дитячі сади, згідно з постановою Кабміну, при цьому продовжують працювати, за умови дотримання заходів безпеки, які спрямовані на профілактику поширення коронавіруса серед дітей. Шкарлет розповів, як будуть працювати школи і дитячі садки після оголошення локдауна Йдеться про щоденний контроль температури тіла кожної дитини, дотримання масочного режиму, використання антисептиків і т. д. Варто відзначити, що в Україні передбачено догляд на самоізоляцію груп і класів, якщо в колективі фіксується хоча б один випадок захворювання COVID-19. Весь клас або група закривають на карантин, якщо захворіє вчитель або вихователь.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що локдаун в Україні оголосять в грудні 2020 або на початку січня 2021 року. Про це розповів глава РНБО, зазначивши, що питання введення суворого карантину - питання вирішене.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців