Тест на уважність: що не так з автобусом на фото

На перший погляд здається, що перед вами результат роботи майстра-початківця фотошопа. Якийсь укорочений автобус, незрозуміло як розміщене кермо, а може це не кермо?..

Тест на уважність: що не так з автобусом на фото - today.ua

Обмовимося відразу, дане фото реальне і обробці інструментарієм фотошопу не піддавалося. Так, із зображеним на знімку пасажирським автобусом, щось явно не так, але що саме?

Це вам і доведеться з'ясувати. Впевнені, що п'яти – десяти хвилин для того, щоб зрозуміти, що не так зі світлиною, вам буде цілком достатньо.

Дивіться уважно не тільки на сам транспортний засіб, але і на його внутрішнє наповнення, і на навколишні предмети. В якийсь момент, ви зрозумієте, що помилилися тільки в одному. Те, що здається одним, насправді зовсім інше. Ось ця маленька заковика і створює візуальну ілюзію. Проявіть уважність і нестандартне мислення, тоді у вас все вийде.

Ну, що? Розібралися? Якщо не вийшло, не турбуйтеся. Зараз ми докладно викладемо суть головоломки. Насправді, цей автобус звичайнісінький. Та і зупинка сама звичайна, яких предостатньо в містах нашої країни. Подивіться уважно на той предмет, який виглядає, як кермо. Бачите? Це кермо і не зовсім, а поручень сидіння. Так-так, на цьому фото видно тільки задню частину автобуса, вона ж відображається в дзеркальній панелі зупинки. Поки ви думали, що це скляна панель, вам здавалося, що автобус дивний. Але тепер-то ви розумієте, що він самий звичайний, просто передня його частина знаходиться за зупинкою і в об'єктив камери не потрапила.

Тест на уважність: що не так з автобусом на фотоДо речі, подібні головоломки вкрай корисні для розвитку вміння дивитися на речі під різними кутами. В житті теж так буває, коли здається, що все погано, а як тільки дізнаєшся якийсь маленький нюанс, як тут же починаєш дякувати долі за такий чудовий подарунок.

Пропонуємо вам пройти ще один тест на уважність. Ваше завдання відшукати на фото собаку. Вона не особливо надійно сховалася і таки потрапила в об'єктив камери, тільки чомусь знайти її виходить не у всіх.