Тест на уважність: знайдіть самотнього кролика на картинці за 20 секунд

На картинці зображена ціла компанія веселих і кумедних кроликів. Серед них є один самотній зайчик, у якого немає брата-близнюка.

Тест на уважність: знайдіть самотнього кролика на картинці за 20 секунд - today.ua

Даний тест на уважність об'єднав в собі відразу кілька завдань. Швидко і безпомилково вам треба знайти на фото всіх кроликів, у яких є абсолютно ідентичний брат-близнюк, а також вичислити малюка, який відрізняється від всіх інших своїх родичів.

Відмінності не відразу кидаються в очі, їх треба відшукати, більш того, їх треба запам'ятати, щоб зуміти вирішити головоломку. Так що, завдяки даного тесту ви зможете перевірити і натренувати свою уважність, кмітливість, допитливість розуму, пам'ять і бажання домагатися переможних результатів. А ще, ця задачка допоможе вам відволіктися від робочої рутини, трохи відпочити і розважитися. Усміхнені зайчика піднімуть вам настрій і знімуть напругу після важкого трудового тижня.

Тест на уважність: знайдіть самотнього кролика на картинці за 20 секундЯк бачите, у маленької головоломки є маса плюсів, якими гріх не скористатися. Але, перш ніж приступити до справи, сядьте зручніше, закрийте очі і розслабтеся, подумавши про щось приємне. Потім підніміть повіки і не без зайвого старання і напруги просто подивіться на зображення. Впевнені, ви вирішите цю задачку не за 20, а за 10 секунд!

Якщо такий вид відпочинку та розваги вам сподобався, то пройдіть ще один тест на уважність. Відшукайте за відведений час кота Ваську на запропонованому фото.