Тест на уважність: відшукайте всіх зайчиків на картинці за 30 секунд

Пропонуємо вам вирішити не просто головоломку, а завдання зі змістом. Якщо за 30 секунд вам вдасться відшукати всіх зайчиків, що сховалися на зображенні, то можете бути впевнені, ваші зір і мозок в повному порядку.

Тест на уважність: відшукайте всіх зайчиків на картинці за 30 секунд - today.ua

Тест на уважність пропонують пройти людям, охочим з'ясувати, чи є у них схильність до деменції. Ви теж можете це зробити, до того ж, подібні головоломки дуже захоплюючі і цікаві. Вони подобаються і дітям, і дорослим, оскільки допомагають перевірити себе, відволіктися і розвіятися.

Отже, погляньте на зображення. На перший погляд здається, що на картинці представлений лісовий пейзаж. Але це не зовсім так, серед лісової рослинності причаїлися зайчики. Їх аж п'ять. А відшукати їх треба всього за 30 секунд.

Відпочиньте на час від трудових буднів і побутових турбот, тривожних думок та переживань, розслабтеся і уявіть, що ви у відпустці. На відпочинок ви вирушили на лоно природи в лісову гущавину. Вас оточує шелест зеленого листя, спів птахів, пахощі квітучих трав. А ще ви чуєте шорох дрібних звірків, це зайчики... Їх поруч з вами п'ять. Впевнені, що знайти їх вам буде зовсім не складно. Якщо ж якийсь вухань примудрився вислизнути від допитливого погляду, не варто себе мучити, скористайтеся підказкою. Іноді корисно робити собі маленькі поблажки.

Тест на уважність: відшукайте всіх зайчиків на картинці за 30 секундПройдіть ще один тест на уважність. Відшукайте кошеня серед зеленого листя на картинці рівно за 1 хвилину.