Топ-3 найменших порід собак у світі

Міні-собачка-кращий вибір для жителів малогабаритних міських квартир. Такий вихованець не займе багато місця і не зажадає багато їжі. Зате у вас буде відданий і ласкавий друг.

Топ-3 найменших порід собак у світі - today.ua

Чихуахуа

Топ-3 найменших порід собак у світіЦе найменша порода собак у світі. Перші представники даної породи були виявлені в 1850 році в мексиканському штаті Чіуауа. Вага сучасних чихуахуа від 0,5 до 3 кілограмів, зріст - 10 до 23 см.найменшою собачкою в світі на сьогоднішній день вважається чихуахуа на прізвисько Бу бу. Песик при зростанні трохи більше десяти сантиметрів важить близько 600 грам.

Чихуахуа добрі, віддані господареві, слухняні і веселі, проте у цих собачок добре розвинені сторожові якості. Кінологи рекомендують не підвищувати голос і ні в якому разі, не застосовувати фізичну силу до цих крихіток. Вони образливі, ранимі, схильні до стресу.

Йоркширський тер'єр

Топ-3 найменших порід собак у світіМилі собачки, що з'явилися в XIX столітті в графстві Йоркшир, Великобританія. Кошлаті вихованці вагою не більше 3,2 кг і зростом не вище 23 см завоювали світову популярність. Саме йорк був найменшою собакою в історії світу. Собачка Сільвія прожила всього два роки, померла в 1945-му році. Зростання в холці - 6,3 сантиметра, довжина тіла від кінчика носа до хвоста - 9,5. Важила Сільвія - 113 грам.

Йоркширський тер'єр швидко навчаємо, у нього добре розвинені охоронні якості. При цьому, песик відмінно ладити з дітьми, добрий і ласкавий.

Російський той

Топ-3 найменших порід собак у світіМініатюрна порода, яка була виведена в Росії в ХХ столітті. Представники цієї породи важать від півтора до 3 кілограм, зростання коливається в межах 20 – 28 сантиметрів. Тои бувають гладкошерстими і довгошерстими. Доброзичливі і грайливі собачки-компаньйони, віддані господарям, відмінно ладнають з дітьми.

Дізнайтеся також три породи собак з довгими вушками. Милі вихованці нікого не залишать байдужими.