У Геннадія Кернеса відмовили обидві нирки: в міськраді Харкова розповіли про самопочуття мера

Автор: Шевченко Лилия

Мер Харкова Геннадій Кернес продовжує лікування в берлінській клініці «Шаріте». Як повідомив пресі спікер Харківської міськради, стан здоров'я градоначальника значно погіршився в останні дні, у нього відмовили обидві нирки.

У Геннадія Кернеса відмовили обидві нирки: в міськраді Харкова розповіли про самопочуття мера - today.ua

Спікер Харківської міської ради Юрій Сидоренко розповів, що медики клініки «Шаріте» відмовляються коментувати стан здоров'я мера Харкова. Однак, Сидоренко заявив, що йому відомо про погіршення самопочуття Геннадія Кернеса. За словами спікера міськради Харкова, у мера відмовила друга нирка, він знаходиться на гемодіалізі, при цьому лікарі ніяких прогнозів не дають.

Раніше про відмову нирок у Геннадія Кернеса ЗМІ розповів бізнесмен Павло Фукс. Однак, син Геннадія Адольфовича заявив, що подібною інформацією він не володіє. У Геннадія Кернеса відмовили обидві нирки: в міськраді Харкова розповіли про самопочуття мера «Напевно, Павло Фукс володіє якоюсь інформацією, раз він це говорить. У мене такої інформації немає», - відповів на запитання журналістів про стан здоров'я батька Кирило Кернес.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Кирила, він розмовляв з Геннадієм Кернесом близько тижня тому, тоді ж лікарі прогнозували швидке одужання харківського градоначальника і обіцяли, що з ним все буде добре. Що могло змінитися за ці кілька днів, син мера Харкова не знає.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Нагадаємо, раніше молодший син градоначальника Харкова Данило Привалов розповів ЗМІ, що Геннадій Кернес йде на поправку і дуже скоро повернеться до виконання своїх робочих обов'язків.