Україна отримала офіційний документ від СOVAX про виділення 8 млн безкоштовних доз вакцини від коронавірусу

Автор: Шевченко Лилия

Україна гарантовано отримає вісім мільйонів доз вакцини від коронавіруса абсолютно безкоштовно. Глобальний альянс з вакцин та імунізації COVAX надасть нашій країні не тільки ампули з препаратом, а й потрібну кількість шприців для ін'єкцій.

Україна отримала офіційний документ від СOVAX про виділення 8 млн безкоштовних доз вакцини від коронавірусу - today.ua

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в Фейсбук повідомив, що українське МОЗ отримало від COVAX офіційний документ, який є схваленням запиту на отримання імуномодулюючого препарату від COVID-19. Таким чином, Україна отримає 8 млн доз вакцини від коронавірусної хвороби абсолютно безкоштовно, а на додаток до цього, щоб зупинити епідемію в країні, закупить великі партії препарату, щоб максимально охопити всі категорії населення і захистити їх від небезпечної інфекції. Грошові кошти на покупку вакцини від коронавіруса закладені до Держбюджету 2021.

У той же час, в глобальному альянсі з вакцин та імунізації COVAX порекомендували Україні підготувати інфраструктуру до того, щоб в потрібний момент вакцинація населення була проведена на належному рівні. Як повідомив Віктор Ляшко, в Міністерстві охорони здоров'я продовжують роботу над забезпеченням точок вакцинації спеціальним холодильним обладнанням. Україна отримала офіційний документ від СOVAX про виділення 8 млн безкоштовних доз вакцини від коронавірусу До підготовки інфраструктури МОЗ залучить ДП «Укрвакцина» і приватні компанії для забезпечення доступу до обладнання по зберіганню препарату для вакцинації з температурним режимом від -60 до -80 градусів Цельсія.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У проекті COVAX, який був запущений ВООЗ, бере участь 189 країн, серед них і Україна.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Нагадаємо, раніше український лікар-анестезіолог розповів, скільки буде коштувати щеплення від коронавіруса для громадян країни.