Україна після локдауну: які заборони будуть діяти з 25 січня

Автор: Анастасия Березовская

Як будуть жити українці після закінчення жорстких карантинних заходів, розповів прем'єр-міністр країни Денис Шмигаль. З 25 січня Україна повертається до обмежень, які діяли до того, як був введений локдаун. Що саме буде заборонено?

Україна після локдауну: які заборони будуть діяти з 25 січня - today.ua

У понеділок, 25 січня, українці зітхнуть з полегшенням - закінчиться локдаун, який передбачає жорсткі обмеження, які тривали більш як два тижні. За словами українського прем'єр-міністра Дениса Шмигаля в Україну повертаються обмеження, які діяли в грудні 2020 року.

Політик також підкреслив, що епідеміологи зафіксували стабілізацію ситуації із захворюваністю в країні. Однак це не означає, що вірусу більше немає. Карантинний режим влада продовжила до 31 березня, а це означає, що масковий режим залишається в силі. Також кожен повинен мати при собі документи, що засвідчують особу.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як і раніше забороняється проводити ранки в школах і дитсадках, а також організовувати банкети. Кінотеатри зможуть заповнювати зали тільки на 50%; кафе і ресторани не зможуть приймати відвідувачів з 23:00 до 07:00; а робота спортзалів буде здійснюватися за умови, якщо в залі буде знаходитися до однієї людини на 20 квадратних метрів.

Нагадаємо, після локдауну в школу підуть не всі. У Міносвіти роз'яснили, як будуть працювати школи з 25 січня.