Україна зустріне Новий рік в режимі онлайн: влада хоче ввести двотижневий локдаун

Глава одного з українських міністерств заявив, що Україна повинна ввести повний локдаун на новорічні свята, оскільки за нинішньої ситуації українцям все одно доведеться сидіти вдома на Новий рік і Різдво. Що готує влада країни на кінець грудня 2020 р?

Україна зустріне Новий рік в режимі онлайн: влада хоче ввести двотижневий локдаун - today.ua

З неоднозначним закликом виступив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко, за його словами, час новорічних свят Україна повинна провести в режимі онлайн. Про це глава Мінкульту написав в своєму Telegram-каналі.

Олександр Ткаченко зазначив, що карантин вихідного дня показав позитивний результат, після його введення, щоденний приріст нових заражень коронавірусів дещо знизився, але що чекає країну завтра, ніхто не знає. Спрогнозувати подальшу ситуацію неможливо, враховуючи, що попереду два різдва, Новий рік ...

«Розтягнута в часі " червона зона " не може бути нескінченною через негативний вплив на економіку», - підкреслив чиновник. Україна зустріне Новий рік в режимі онлайн: влада хоче ввести двотижневий локдаун Щоб подолати пік епідемії і стабілізувати ситуацію, Олександр Ткаченко рекомендує ввести в Україні 2-тижневий локдаун на весь період новорічних урочистостей. Щоб допомогти громадянам в цей період Олександр Ткаченко пропонує уряду подбати про населення і надати фінансову допомогу всім, хто її потребує, оскільки рівень безробіття через пандемію зашкалює.

Нагадаємо, раніше про плани уряду оголосити в країні жорсткий локдаун розповів мер Івано-Франківська. Коли планується тотальна самоізоляція?