На українців чекає три вихідних дні на наступному тижні

Святкування державних дат - День захисника України і День українського козацтва дозволить громадянам країни відпочивати аж три дні поспіль.

На українців чекає три вихідних дні на наступному тижні - today.ua

Напередодні Дня захисника України, у вівторок 13 жовтня 2020 року, в країні буде короткий передсвятковий день. Робочий час на всіх підприємствах і установах має бути скорочено на одну годину. Середа, 14 жовтня, - офіційний святковий день.

Громадяни України зможуть привітати всіх, хто має відношення до захисту своєї країни від зовнішніх агресорів. Оскільки офіційний святковий вихідний випав на середину тижня, то він буде додатковим днем відпочинку для українців. Далі четвер і п'ятниця (15 і 16 жовтня) будуть робочими, а потім знову законні вихідні - субота і неділя.На українців чекає три вихідних дні на наступному тижні Варто відзначити, що День захисника України збігається з одним з 12-ти великих церковних свят Православної церкви. 14 жовтня віруючі відзначають Покрову Пресвятої Богородиці. До святкування Дня захисника України активно готуються правоохоронці.

Громадян просять вести себе розумно і уникати провокацій. На вулицях міст слід обов'язково мати при собі документи, що засвідчують особу, і в разі потреби пред'являти їх представникам силових структур, які будуть стежити в цей день за порядком і безпекою.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський ініціював введення в країні ще одного свята - Дня територіальної оборони України. Коли буде відзначатися знаменна дата?