У МОН вимагають терміново перевести школи на дистанційне навчання на 14 днів

Автор: Шевченко Лилия

У Міністерстві освіти і науки України наполягають на терміновому переведенні всіх українських шкіл на дистанційне навчання. Причини екстреного звернення МОН до голів місцевих рад в областях країни.

У МОН вимагають терміново перевести школи на дистанційне навчання на 14 днів - today.ua

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет виступив з важливою заявою. Чиновник просить негайно закрити всі школи України хоча б на два тижні через жахливе погіршення епідеміологічної ситуації в усіх регіонах держави.

Наростаюча з кожним днем епідемія коронавіруса в Україні змусила виконуючого обов'язки глави МОН звернутися до людей, до повноважень яких належить прийняття рішення про закриття шкіл і переведення учнів на дистанційне навчання.У МОН вимагають терміново перевести школи на дистанційне навчання на 14 днів «Прохання не тільки як керівника міністерства освіти і науки, а як батька - знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб в такій непростій ситуації центральна і місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу прислухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО», - сказав Сергій Шкарлет в своєму зверненні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Керівник МОН зазначив, що в даний час необхідно в першу чергу зупинити катастрофічне поширення Ковід-19. Статистика, надана МОЗ дійсно жахає, кожен день заражається смертоносною інфекцією понад п'ять тисяч осіб.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні підвищать податки: для багатьох ФОП зміни стануть фатальними

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в разі переходу шкіл на дистанційне навчання учням не ставитимуть оцінки.