У МОЗ заявили про створення мобільних бригад для вакцинації населення від COVID-19

В.о керівника Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я України розповів, що в країні планується створення мобільних бригад для вакцинації населення проти коронавіруса. Ігор Кузин стверджує, що це дозволить щомісяця робити щеплення від COVID-19 по 700 тисяч чоловік.

У МОЗ заявили про створення мобільних бригад для вакцинації населення від COVID-19 - today.ua

У Міністерстві охорони здоров'я України розробляють плани по масової вакцинації населення країни від COVID-19. Так, за словами Ігоря Кузіна, основне навантаження в даному напрямку може бути покладено на спеціально створені мобільні медичні бригади.

Виконуючий обов'язки глави Центру громадського здоров'я в ефірі одного з українських телеканалів уточнив, що завдяки залученню мобільних бригад, в Україні можна буде щомісяця вакцинувати понад сім сотень людей. Ще мільйон щеплень, впевнений Ігор Кузин, в місяць можна буде зробити шляхом відкриття стаціонарних пунктів вакцинації або кабінетів щеплень. У МОЗ заявили про створення мобільних бригад для вакцинації населення від COVID-19 Відзначимо, що в українському МОЗ розраховують вже на початку 2021 року одержати 8 млн доз виробленої на Заході вакцини COVAX, які дозволять вакцинувати 4 мільйони українців. У МОЗ вже визначили дванадцять пріоритетних груп, яким в першу чергу буде відкритий доступ до можливості зробити щеплення.

Як розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов, Україна на сьогоднішній день веде переговори про закупівлю вакцини від коронавіруса з трьома американськими і однієї китайською компанією.

Раніше в МОЗ дали прогноз з приводу вартості вакцини від коронавіруса для тих громадян України, які не потрапляють в пріоритетні списки на безкоштовну щеплення.