У небі Одеси помітили НЛО: дивні вогні потрапили на відео

Одесити в подиві: в небі над містом з'явилися крапки, що світяться. Вогні невідомої природи були добре видні на тлі нічного горизонту. Оскільки ніхто поки не дав пояснення тому, що це були за дивні об'єкти, в народі почали поширюватися чутки про НЛО.

У небі Одеси помітили НЛО: дивні вогні потрапили на відео - today.ua

В соціальних мережах з'явилося безліч фото- і відеоматеріалів, які багато хто називає доказом візиту НЛО на нашу планету. Судячи з публікацій в акаунтах одеситів в соцмережах, непізнані літаючі об'єкти представляють собою рухливі крапки, що світяться високо в нічному небі. У небі Одеси помітили НЛО: дивні вогні потрапили на відео Більш того, як стверджують автори публікацій, подібне явище вони спостерігають не в перший раз. «Вже третій рік поспіль, у вересні спостерігаємо ось такі вогні в стороні Авангарду, вид зі Слобідки (Нафтовиків)», - пишуть користувачі Мережі.

Як повідомляють одесити, що світяться вогні «парили» над морем протягом години. Спочатку люди подумали, що падає зазнав катастрофи літак. Однак пізніше стало зрозуміло, що вогні буквально зависли високо над Землею, а потім почали дивний рух.

https://www.youtube.com/watch?v=SQxe_7wQc0k&feature=emb_logo

«В секунду з'явилася яскравий спалах в небі, потім від неї відокремилися вогні і почали спускатися вниз в море ... Потім в секунду все зникло ... Потім протягом 10 хвилин з'явилися 4 спалахи і почали переміщатися по колу. Весь цей дурдом то зникав, то з'являвся», - пишуть одесити в Мережі.

Нагадаємо, в Одесі вдалося підняти затонулий кілька місяців тому танкер Delfi. Судно проржавіло і загрожувало екологічною катастрофою всьому узбережжю.