В Україні знову змінили правила карантину: поділ країни на зони скасовується

Коронавірус загрожує не тільки здоров'ю громадян України, а й руйнує економіку цілої держави. Дану тему обговорили мери обласних центрів з главою МОЗ Максимом Степановим. До чого в підсумку прийшли сторони?

В Україні знову змінили правила карантину: поділ країни на зони скасовується - today.ua

Важку економічну ситуацію, яка склалася в Україні у зв'язку з епідемією коронавіруса і масовим захворюванням громадян, обговорювали в ході зустрічі міністр охорони здоров'я з мерами українських обласних центрів. Слово взяв також міський голова Тернополя, який став новим епіцентром поширення Ковід-19 в країні.

Сергій Надал виступив з пропозицією скасувати поняття «червоної» зони, та й взагалі заявив, що ділити країну на епідемічні зони не доцільно. В Україні знову змінили правила карантину: поділ країни на зони скасовується «Питання боротьби з коронавірусом - це не тільки охорона здоров'я, це і економіка. Люди повинні працювати, отримувати зарплату. Транспорт повинен їздити. Діти повинні вчитися в школах. Звичайно, боротися з епідемією треба. Заборонити нічні клуби, дискотеки, застілля з великою кількістю гостей в одному приміщенні, масові зібрання, де не дотримуються правила безпеки. Але економіка повинна функціонувати. Не можна вбивати міста», - висловив свою точку зору тернопільський градоначальник.

Як розповів Сергій Надал журналістам після зустрічі з міністром охорони здоров'я, Максим Степанов погодився з доводами мерів міст. В результаті, у четвер, 17 вересня 2020 р, Кабмін України збереться на засідання, де можуть скасувати практику зонування України.

Нагадаємо, після оголошення Тернополя «червоної» зоною в місті збунтувалися вчителі та батьки школярів. Народ вступив у перепалку з поліцією, заявляючи, що правоохоронці «тероризують людей».