Віктор Павлік втратив сина: Паша помер від раку на 22-му році життя

Сім'я популярного українського співака і музиканта Віктора Павліка переживає важку трагедію. У віці 21 року від онкології помер молодший син артиста - Павло Павлік. Про смерть сина повідомила громадськості третя дружина Віктора Павліка і мати Павла.

Віктор Павлік втратив сина: Паша помер від раку на 22-му році життя - today.ua

Лора Созаева написала в соціальній мережі: «Забрав Господь мого ангела!»

Про страшний діагноз сина Паші сім'я дізналася в серпні 2018 року. Лікарі виявили у хлопця саркому - злоякісну пухлину. Павло Павлік пройшов через 18 курсів хіміотерапії та 1 курс променевої терапії. Тоді Віктор Павлік за фінансовою допомогою звернувся до своїх шанувальників. Всі бажаючі надати посильний внесок у лікування Паші могли перерахувати гроші за вказаними музикантом реквізитами. Віктор Павлік втратив сина: Паша помер від раку на 22-му році життя Віктор Павлік розповідав, що його молодшому синові різко стало дуже погано, він просто не зміг встати з ліжка. Злоякісна пухлина вразила область хребта між лопаток. Від поїздки на лікування до Ізраїлю Павло Павлік, незважаючи на вмовляння батьків, відмовився.

Пізніше хлопцеві зробили операцію, він пересувався в інвалідному кріслі, лікарі давали позитивні прогнози. Однак рак не відступив. Агресивне лікування тільки підірвало здоров'я Павліка-молодшого. У червні 2020 року стало відомо, що Павло прийняв рішення припинити лікування.

Незважаючи на хворобу сина, Віктор Павлик розлучився з дружиною Ларисою та влітку 2019 одружився з 25-річною Катериною Репяховою. Четверта дружина артиста молодша за нього майже на тридцять років.