Вихідні на новорічні свята: скільки днів відпочиватимуть українці

Автор: Шевченко Лилия

Громадяни України в період новорічних свят отримають «довгі» вихідні. У грудні-січні українці зможуть відпочити і як слід відсвяткувати два Різдва і Новий 2021 рік.

Вихідні на новорічні свята: скільки днів відпочиватимуть українці - today.ua

Так, 25 грудня 2020 року, п'ятниця буде вихідним днем з нагоди святкування католицького Різдва. Нагадаємо, що з 2017-го року Україна прийняла закон про те, що Різдво за західним обрядом - це офіційний вихідний день і входить він до числа державних свят. З огляду на, що п'ятниця - кінець робочого тижня, а слідом за нею починаються вихідні, то святкувати католицьке Різдво українці будуть три дні поспіль з 25 по 27 грудня включно.

31 грудня 2020 р випадає на четвер, але він буде скороченим на 1 годину. Офіційним новорічним святковим днем буде перший день Нового року, а це означає, що з п'ятниці 1 січня, до неділі, 3 січня, громадяни України зможуть відпочити, привітати близьких і набратися сил перед новою робочим тижнем. Вихідні на новорічні свята: скільки днів відпочиватимуть українці Православне Різдво відзначається 7 січня 2021 року, це четвер, в зв'язку з цим, в переддень свята, 6 січня, робочий день буде скорочений на годину, а п'ятницю уряд рекомендує відпрацювати в суботу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, роботодавці отримають можливість зробити вихідним днем п'ятницю, 8 січня, перенісши робочий день на суботу, 16 січня, в цьому випадку на Різдво буде чотири вихідних дня.

Популярні зараз

Названо українські міста, які планує захопити Путін

Росіяни не відмовилися від своїх планів щодо виходу на українське узбережжя, - ВМС

Нові правила вручення повісток: кого з чоловіків першочергово викличуть до ТЦК

Українців зобов'язали сплатити податки на квартири та будинки: у ДПС назвали суми

Дізнайтеся також, яка погода буде в Україні на Старий Новий рік. Синоптики склали прогноз, керуючись метеорологічними знаннями і народними прикметами.